niedziela, 10 lutego 2013

???

Cześć.Eh,cóż Wam mogę powiedzieć.Wiele się przez ten czas zmieniło:były wspaniałe wakacje,potem nowa szkoła,nowe przedmioty i dużo nauki.Zrobiłam sobie dużą krzywdę wybierając szkołę o zaostrzonym rygorze   o wysokim poziomie.Już nie mam czasu,aby spędzać cały dzień przed komputerem,na granie w minecrafta i na modelinę.

Zastanawiam się nad powrotem do blogowania,ale nie jestem pewna,czy wystarczy mi czasu
i sił.Postaram się raz na jakiś czas dodać posta i wstawić zdjęcia.Jeśli faktycznie tak będzie,to proszę nie dziwić się ,jeśli oprócz modeliny wstawię jakieś rysunki,fotografie...Zmieniłam adres i nazwę bloga (może ona jeszcze ulec zmianie).Według mnie poprzednia nie pasowała.Nie będę Was zanudzać długą gadaniną.I tak się już rozpisałam. 
Duży,słodki uśmiech dla Was :)
 
Team Peeta!
 
A może coś z mojej playlisty ? Czemu nie...

9 komentarzy:

 1. wow! Wszystko jest świetne! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha, ostatni post jest z lipca, to dlatego wcześniej mnie tu nie było ;)

   Usuń
 2. cudowne pączusie :) miło Cię widzieć z powrotem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Wam ślicznie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje prace prezentują sie wspaniale. :D Mam nadzieję, że mimo tak długiej przerwy będzie ich coraz więcej. :P Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, powróć! Twój blog jest śliczny i świetny, a Twoje prace genialne! Mogę dać Ci zastrzyk energii, a kiedy zabraknie Ci sił, wesprę Ciebie na duchu ;) Nauka nauką, ale nie pozwól, by odebrała Ci w tak brutalny sposób Twoją pasję!

  OdpowiedzUsuń